• EN
  • RU

ВЕЛИКАНЫ КАРПАТ


Приймав участь у поході по Чорногорському хребту. Так як такого роду міроприємство для мене відбувалося вперше, то не знав до чого бути готовим. Наш гід – Саша, конструктивно інформував по кожному цікавившому питанню і надавав цінні поради щодо підготовки. Відстань по маршруту оптимально розрахована і розділена по дням, щоб, хай не з легкістю, але з нормальним запасом сил дійти до пункту розбиття табору. По їжі, напротязі всього походу, проблем не виникало: сніданки, перекуси, вечері були смачні і ситні, які добре наповнювали енергією на весь день. У взаємовідносинах в группі весь час підтримувався відмінний настрій та дружня атомсфера, не дивлячись на те, що майже всих бачив уперше. На протязі всього походу у різних виникавших ситуаціях і погодних умовах відчувався проффесіоналізм Саші. Проведеним часом у горах абсолютно задоволений. Наступного разу без вагань звернусь у TRAVEL DAY


Смотрю на унылый пейзаж из своего окна, а в памяти яркие краски нашего июльского похода по Черногорскому хребту в Карпатах. Поход удался! Всё это, благодаря, TRAVEL DAY. Хотелось бы выразить огромные слова благодарности нашему гиду – Саше, профессионалу своего дела!!!! Отдельно хочется сказать спасибо ребятам за отличную компанию и море позитивных эмоций!!!!


Уже скучаю по этим нескольким чудесным мало сказать красивым и впечатляющим дням. И у нас в стране есть куда сходить. Спасибо Саше за это небольшое путешествие, которое он раскрыл в полной мере. Маршрут - классный, компания - классная, что еще нужно для такого рода отдыха. Спасибо вам TRAVEL DAY! Чудесная компания! Обязательно пойду с вами еще )


Login

Помощь для Joomla.